Asystor Slim + Cellu – WARTO czy NIE? opinie, cena, info

Asystor Slim + Cellu - wygląd opakowania

Asystor Slim + Cellu to tabletki, które wspomagają odchudzanie oraz zwalczają cellulit. Tak przynajmniej można usłyszeć w reklamie tego suplementu, jednak czy rzeczywiście tak jest? Z własnego doświadczenia wiem, iż nie warto ufać reklamom od razu, dlatego sprawdziłam dla was ten środek.

Przeglądając opinie na niejednym forum o AsystorSlim + Cellu można zauważyć od razu, że opinie są podzielone. Są pozytywne oraz negatywne.

Kilka kobiet pisze o skutkach ubocznych takich jak bóle brzucha i nudności, że te tabletki to chemia i zawsze jakieś efekty uboczne niestety będą, oczywiście zgodzę się z tym, gdyż skład Asystor Slim + Cellu nie jest w 100% naturalny.

Są też opinie, że zadziałał, ale nie tak super jak oczekiwano czyli np. pomógł schudnąć tylko 1-2 kg, a wiadomo że to bardzo mało.

Oczywiście są też opinie, że w ogóle nie zadziałał. Poniżej cytuję opinie z portalu ceneo.pl

nic nie działa biorę 2 miesiące i nic

Kolejny przereklamowany suplement. Przy zachowaniu diety i stosowany wspomagająco, a nie “zamiast”, nie spowodował żadnych zauważalnych zmian.

Cena AsystorSlim + Cellu to około 26 zł, a więc nie dużo.

Dużą wadą jest to, że trzeba ten suplement stosować minimum 3 miesiące, a więc zauważalne efekty możemy np. zobaczyć dopiero po 5 miesiącach. Komu się chce czekać pół roku? Tym bardziej, że jedno opakowanie starcza na miesiąc.

Dużo lepiej jest zainwestować w coś droższego, ale pewnego np. Reducer Thermo Extreme, który jest w 100% naturalny i w swoim składzie posiada 5 najlepszych składników spalających tłuszcz czyli – jagoda Acai, guarana, zielona herbata, papryka Cayenne oraz L-karnityna.

Jeśli jesteś w temacie odchudzania, wiesz zapewne ile jest tabletek na rynku z taką jagodą Acai – cała MASA, albo np zieloną herbatą.

W Reducer Thermo, które zawsze polecam swoim znajomym jest mieszanka wszystkich tych termogeników (naturalne substancje przyspieszające metabolizm i spalanie tłuszczu), dlatego te tabletki po prostu działają na wszystkich.

Niestety cena ich jest tak jak wspominałam wyższa, ale niestety za jakość trzeba płacić ;/ bo dużo trudniej stworzyć suplement z wszystkimi najlepszymi składnikami niż włożyć do niego jakiś proszek, którego wyprodukowanie to kilka złotych (a niestety większość suplementów na rynku tak wygląda).

Nie chcę się rozpisywać dlatego polecam poczytać o nich na stronie producenta https://reducerthermoextreme.pl/ Tam jest najniższa cena i wszelkie informacje.

Poniżej zrobiłam na szybko zdjęcie swojego Reducer Thermo:

Opakowanie Reducer Thermo

A tutaj jeszcze ciekawa opinia video dziewczyny, która też schudła dzięki Reducer Thermo Extreme:

One Response to Asystor Slim + Cellu – WARTO czy NIE? opinie, cena, info

  1. Martyna4 napisał(a):

    Fajny filmik 🙂 też bym chciała tyle schudnąć 🙁

Dodaj komentarz