Jaka najlepsza maść/krem na blizny pooperacyjne, potrądzikowe, po oparzeniu itp?

Blizny, skóra

Większość z nas uważa, że blizny nie są estetyczne. Osoby które je posiadają, bardzo często wstydzą się ich i starają się je ukryć lub poszukać skutecznego sposobu na ich usunięcie. Szczególnie blizny na twarzy będące pozostałością na przykład po chorobach takich jak trądzik czy ospa wietrzna są dla ich posiadaczy utrapieniem.

Dlatego też nie dziwi fakt, że na rynku pojawia się wiele sposobów na to, aby się ich pozbyć lub przynajmniej znacznie zmniejszyć ich widoczność. Maść lub krem na blizny to produkt który dzisiaj na pewno można znaleźć bez problemu, jednak niektóre niestety nie mogą być stosowane w każdej sytuacji. Zainteresowane osoby mają dzisiaj dostęp na przykład do zabiegów laserowych które sprawiają, że blizny stają się znacznie mniej widoczne.

Niestety ich wysokie ceny powodują, że nie są one dla każdego poza tym często do osiągnięcia efektu należy je kilka lub nawet kilkanaście razy powtarzać. To skłania do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, takich jak na przykład kremy.

Jaka skuteczna i dobra maść na blizny albo krem?

Skinception Dermefface to jeden z produktów, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Charakteryzuje go na pewno przełomowa technologia, odpowiadająca za niezwykle skuteczne zmniejszanie widoczności blizn.

Zaletą tego produktu na pewno jest także to iż może go stosować w zasadzie każdy. Często bowiem zdarza się, że pozornie dobra i reklamowana maść na blizny może być stosowana tylko na konkretne ich rodzaje, jak na przykład blizny po trądziku, nie wykazując działania na inne, na przykład blizny po cesarce.

Ograniczeniami jest także to, że konkretne produkty w wielu sytuacjach mogą być stosowane jedynie na określone części ciała. Powoduje to, iż trzeba kupować inną maść na blizny pooperacyjne, jeżeli ktoś takowe posiada, a całkiem inną na te które pozostały na przykład po ospie wietrznej.

Skinception Dermafface to produkt którego wyróżnia także właśnie brak tego typu ograniczeń. Daje o wiele lepsze efekty niż niejedna reklamowana maść na blizny między innymi z tego powodu, iż wykorzystuje naturalne składniki i naturalne procesy do odbudowy skóry i zmniejszenia widoczności blizn. Jest to tak samo doskonały krem na blizny potrądzikowe, jak też na te które powstały po operacji.

Dostarcza do organizmu składniki które niezwykle skutecznie przyczyniają się do usuwania martwego naskórka. Zastępowany jest on nowym, co powoduje niezwykle szybkie i przede wszystkim trwałe zmniejszenie widoczności blizn.

Na temat Skinception Dermefface bez problemu można znaleźć opinie wielu osób które już miały okazję ten produkt zastosować. Wskazywany jest w większości jako najlepsza metoda na usunięcie blizn na całym ciele, szczególnie skutecznie działając na twarzy. Wystarczy wejść na stronę producenta w tym miejscu i samemu zobaczyć jaką jest ocena tego kremu i ilość głosów.

Krem ten eliminuje tak samo dobrze blizny po oparzeniu czy te będące pozostałościami po chorobach takich jak ospa wietrzna, jak dobrze sobie radzi także z bliznami które powstały w wyniku przeprowadzanych zabiegów chirurgicznych.

Zauważalne efekty nawet po 4 tygodniach

Maść, krem na blizny po trądziku czy operacjiPonadto składniki zawarte w Skinception Dermefface mają bardzo korzystny wpływ na wygląd skóry. Staje się ona znacznie bardziej jędrna i wygładzona. Znikają także różnorodne przebarwienia, które także mogą szpeci swoim wyglądem. Ponadto na pewno jej zaletą jest to, iż mogą ją stosować zarówno panie jak i panowie.

Dlatego też Skinception Dermefface to maść dobra dla każdego. Rezultaty jej stosowania są bardzo szybko widoczne, po kilkunastu tygodniach widać już znaczącą różnicę. Jednak wiele osób przyznaje, że zauważyło u siebie pierwsze efekty jej działania o wiele wcześniej, bo po 4 tygodniach. To na pewno zależy od organizmu, każdy bowiem inaczej reaguje na ten produkt i efekty są widoczne w różnym czasie.

Z pewnością także wiele osób które nie mogą z powodu uczuleń czy podrażnień wywoływanych innymi produktami ich stosować, powinny sięgnąć po Skinception Dermefface. Fakt iż jest wyprodukowany na bazie naturalnych składników sprawia, że nie wywołuje takich reakcji jak wiele podobnych produktów. Oczywiście przed zastosowaniem warto jest zrobić próbę uczuleniową.

Należy wtedy nanieść niewielką jego ilość na mało widoczne miejsce i pozostawić na dobę. Jeżeli nie wystąpią niepożądane objawy, można go zacząć bezpiecznie stosować.
Podsumowując – według mnie i wielu osób jest to najlepszy krem na blizny (ja osobiście wolę właśnie krem niż maść – lepiej się wsmarowuje). Dzięki niemu skutecznie pozbędziesz się blizn różnego pochodzenia np: Podsumowując – według mnie i wielu osób jest to najlepszy krem na blizny (ja osobiście wolę właśnie krem niż maść – lepiej się wsmarowuje). Dzięki niemu skutecznie pozbędziesz się blizn różnego pochodzenia np:

  • blizny pooperacyjne
  • blizny pooperacyjne
  • blizny po trądziku
  • blizny po trądziku
  • blizny po oparzeniu
  • blizny po oparzeniu
  • po ospie wietrznej
  • po ospie wietrznej
  • po cesarce
  • po cesarce
  • itp.
  • itp.

Najniższa cena oraz oryginalny produkt jest tylko prosto od producenta czyli na tej stronie –> https://nuvialab.com/pl/p/Skinception-Dermefface-FX7

Istnieje również inne, mniej oficjalne rozwiązanie

Jest nim maść, o której coraz głośniej w polskim internecie. Jest to maść Harpagon Fore Max, która dedykowana jest bólom mięśni i stawów. Nie trzeba długo szukać, aby znaleźć naprawdę rewolucyjne opinie na temat jej działań.

Jednak największym zaskoczeniem jest dla nas coraz częściej przejawiająca się opinia odnośnie wpływu na blizny (chociażby po pryszczach) i brzydkie zgrubienia skórne w obolałych miejscach. Postanowiliśmy to sprawdzić i w bardzo delikatnym skrócie napisać cokolwiek na ten temat.

Produkt Harpagon Forte Max oparty jest w dużej mierze o Harpagophytum procumbens, czyli korzeń czarciego pazura. W wielu badań roślina ta wykazała właściwości stłuszczające oraz wpływa poprawiająco na zgrubione tkanki, które zazwyczaj przybierają formy nieestetycznych blizn. Patrząc na ten produkt z tej perspektywy, zaczynamy wierzyć, że przejawiające się coraz popularniejsze opinie na temat oddziaływania Harpagonu na naskórne blizny ma naprawdę dużą rację bytu! 

Najlepszą cenę Harpagonu Forte znajdziecie na stronie producenta –> https://harpagonforte.pl/

3 Responses to Jaka najlepsza maść/krem na blizny pooperacyjne, potrądzikowe, po oparzeniu itp?

 1. Marta napisał(a):

  Bardzo dobrym, u mnie pomógł na blizny po trądziku bardzo szybko zaczęły znikać, praktycznie już ich nie widać 🙂

 2. Krzysiu napisał(a):

  Ja mam sporą bliznę na kolanie od przewrócenia na żwirze mam nadzieję że mi pomoże bo już dużo maści stosowałem i nic :/

 3. Kornel napisał(a):

  Trochę mnie zaskoczył fakt, że producent reklamuje to przede wszystkim na ból mięśni… ale cholera zadziałało!!! Przez długi czas musiałem męczyć się przed lustrem, patrząc na te paskudną bliznę po operacji mięśni brzucha… jakoś przez kwartał używałem Harpagona i potwierdzam, że zadziałał niesamowicie dobrze… dziękuję za ten post, dzięki niemu trafiłem na tę maść!!!!

Dodaj komentarz