Opinia Piperine Forte i US czyli Moje Odchudzanie NA SZYBKO

Piperine Forte - Piperyna

Grażyna: W tym wpisie opowiem troszkę o mojej drodze do szczupłej sylwetki, tabletkach Piperine Forte, a także Ultra Slim. Zapraszam 🙂

Często pytacie mnie jak utrzymuję zgrabną sylwetkę, mimo że jestem już mamą. Oczywiście mogłabym skłamać, że prowadzę zdrowy tryb życia, lub że jest to kwestia dobrych genów.

Niestety praca zawodowa, prowadzenie domu i wychowanie dziecka wypełniają mój czas bez reszty. Dawno już przestałam marzyć o porannym joggingu, czy treningach na siłowni.

Dlatego po porodzie bardzo trudno było mi powrócić do wagi z przed ciąży. Organizm domagał się aktywnego trybu życia i zdrowej diety, którą kiedyś stosowałam. Jako karmiąca mama jadłam to co nie powodowało kolki u synka, każdą wolną chwilę poświęcałam na sen, którego nie było za dużo w ciągu nocy.

Te wszystkie zmiany spowodowały, że zamiast schudnąć przytyłam. Kiedy tylko przestałam karmić piersią zaczęłam szukać sposobu na powrót do poprzedniej wagi.

Pamiętam jak z bólem serca pakowałam swoje ukochane ciuszki do worka, były za małe o jakieś trzy rozmiaru. Nawet przy moim optymistycznym nastawieniu do życia nie byłam w stanie uwierzyć, że jeszcze się w nie zmieszczę.

Tak trafiłam na Piperine Forte…

Koleżanka poleciła mi tabletki odchudzające o nazwie Piperine Forte, których skład zawiera między innymi pieprz (piperyna), przyspieszający spalanie tłuszczu i zakłóca pracę genów odpowiedzialnych za tycie.

Biorąc pod uwagę, że chciałam zrzucić jakieś 22 kg potrzebowałam środka o bardzo silnym działaniu. Cena produktu była nawet przystępna, jednak opinie znalezione na pewnym forum już nie do końca.

Okazało się, że piperyna działa jednak bardzo powoli. Był marzec ja na lato chciałam wyglądać olśniewająco, tymczasem Piperine Forte działa powoli tzn, przyjmując te tabletki można zrzucić maksymalnie 4-5 kilogramów miesięcznie.

Do najpoważniejszych skutków ubocznych można zaliczyć efekt jojo, którego obawiałam się najbardziej, a o którym rozpisywały się zawiedzione kobiety.

Co może działać szybciej i lepiej?

Nie próbując nawet poleconych tabletek  nie miałam przecież czasu na powolne odchudzanie, (lato było tuż tuż) zaczęłam w każdej wolnej chwili przeczesywać internet w poszukiwaniu cudownego środka odchudzającego.

Na pewnym forum przeczyłam bardzo pozytywne opinie dotyczące tabletek o Ultra Slim (www.ultra-slim.pl). Skład suplementu kompleksowo rozprawia się z tkanką tłuszczową. Tyrozyna zmniejsza apetyt, szereg innych składników powoduje przyspieszenie procesu spalania, zaś piperyna (która również jest w składzie) jest tylko dodatkiem, który wspomaga spalanie tłuszczu.

Przekonana super opiniami i naprawdę dobrą ceną, oraz tym, ze nie muszę ćwiczyć, pływać i biegać spróbowałam. Po 8 tygodniach powróciłam do wagi sprzed porodu, a najważniejsze, że nie odczuwałam typowych w okresie odchudzania skutków ubocznych.

Jedynie zmieniłam troszkę dietę, po prostu na zdrowsze dania np. zamiast jasnego pieczywa to ciemne. Dużo mniej smażonego, jogurty i sery białe, a nie tylko słodzone np. czekoladowe (byłam od nich dosłownie uzależniona :)), mniej sera żółtego, więcej ryb, zdrowych tłuszczy, mniej słodkiego itp rzeczy.

Nie byłam zmęczona, a wręcz tryskałam energią, ponieważ Ultra Slim zamienia tkankę tłuszczową w ogromne pokłady energii.

Podsumowanie

Podsumowując Piperine Forte, które ponoć ostatnio jest dość popularne za wolno odchudza i w ogóle powoduje ponoć efekt jojo (tego dowiedziałam się także od mojej przyjaciółki, która je stosowała).

A jeśli chodzi o Ultra Slim to także one zawierają piperynę, jednak jest to tylko dodatkowy składzik w przeciwieństwie do Piperine Forte, który jest głównym, dlatego są według mnie dużo bardziej skuteczniejsze i szybciej działają, bo mają połączenie kilku skutecznych składników.

W ogóle polecam wejść na stronę producenta i poczytać – www.ultra-slim.pl

Niestety droga do pięknej sylwetki nie jest łatwa i czasem trzeba dużo przetestować na sobie, zanim się schudnie ;/

Piszcie przy okazji jakie są wasze opinie o Pipierine Forte czy Ultra Slim, no i ogólnie jakie są wasze najlepsze metody na schudnięcie w jak najszybszym czasie 🙂

3 Responses to Opinia Piperine Forte i US czyli Moje Odchudzanie NA SZYBKO

  1. Margeree napisał(a):

    pierwsze słysze o tej piperynie hehe swoja droga trchohe śmieszna nazwa heheh ;p

  2. Magda napisał(a):

    Biorę Piperine od 5 tygodni i schudłam do tej pory 4 kilo, ja jestem zadowolona z efektu. Nie oczekiwałam cudów, ale nie mam też 20 kilo do zrzucenia, więc jest ok 😉

  3. Zuza napisał(a):

    US lepszy według mnie, ok 6 kg w miesiąc poszło w siną dal 🙂

Dodaj komentarz